Nowa usługa w Centrum Nieruchomości !
Bezpłatne doradztwo kredytowe specjalisty ds. kredytów hipotecznych.


Zakup nieruchomości bardzo często wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu.
Na rynku działa wiele banków, każdy z nich przedstawia bardzo szeroką i skomplikowaną ofertę. Nieocenione wydaje się wówczas wsparcie profesjonalnego doradcy, który pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie i przebrnąć przez wszystkie formalne procedury.
Centrum Nieruchomości wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów daje możliwość bezpłatnej konsultacji z Kacprem Jeziorańskim ekspertem kredytowym, który zaprezentuje Państwu ofertę kilkudziesięciu banków.

Oto dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego Centrum Nieruchomości:

Wybór optymalnego kredytu hipotecznego nie jest łatwy

Kredyt w złotówkach czy walucie, raty równe czy malejące, finansowanie z wkładem własnym czy bez wkładu, okres kredytowania krótszy czy dłuższy i wiele innych pytań rodzi się podczas szukania najlepszych ofert w bankach. Trudności w podjęciu odpowiedniej decyzji wynikają też z faktu, że wiele banków ma bardzo podobne oferty, a diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach. Doradca kredytowy pomoże wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Który bank udzieli nam kredytu
Ważnym aspektem przy ubieganiu się o kredyt są nasze możliwości finansowe. Każdy bank indywidualnie ocenia tzw. zdolność kredytową, w różnych bankach wygląda to inaczej. Może się okazać, że zdecydowaliśmy się na ofertę banku, w którym nie otrzymamy kredytu ze względu na niską zdolność kredytową.
Doświadczony doradca kredytowy pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie, połączyć najlepszy kredyt z naszymi możliwościami finansowymi i oczekiwaniami banku.

Aby podjąć dobrą decyzję
Warto zastanowić się nad wieloma aspektami: czy chcemy spłacić kredyt wcześniej, czy akceptujemy ryzyko kursowe w przypadku tańszych kredytów walutowych, na jaki cel przeznaczymy kredyt, czy jesteśmy skłonni zgodzić się na dodatkowe zabezpieczenie dzięki czemu bank udzieli tańszego kredytu.
Podobne pytania zada profesjonalny doradca kredytowy, aby dokładnie poznać nasze oczekiwania i pod tym kontem znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny.


Bezpłatne doradztwo kredytowe oraz profesjonalna opieka dla każdego Klienta.